Üye Listeleri Askıya çıkarılmıştır.
Tarih:
üye listeleri askıya çıkarılmıştır.İsmi ve soy ismi asağıda olan üyelerimizin bizzat Haliliye İlçe Seçim Kuruluna Başvurarak seçimde oy kullanılabilmesi için kimlikleriyle birlikte gitmelri önemle duyrulur. Ahmet Ragıp KIZILET Burhan VURAL Bünyamin DERE Fatma Olcay ABDULHAYOĞLU İbrahim ÖZTÜRK Hamit KÜÇÜK Ferit DOĞAN Mehmet KELEŞ Mehmet Rahmi ULUSOY Mehmet UÇAR Ömer KESER Ümit ALGÜN Veysel TOPRAK  ASki süresi 3 gündür.Aski süresi içerisinde başvurmaları gerekmektedir.Aksi takdirde oy kullanımı gerçekleşmeyecektir. Not: cumartesi -pazar -pzartesi seçim kuruluna itirazlar kabul edilecektir.
Devamını Oku
Olağan Seçimli Genel Kurul
Tarih:
Odamızın seçimli olağan kongresi Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğü Salonunda çoğunluk sağlanırsa 28.04.2018 Cumartesi günü saat 14:00 ‘de açılış ve görüşmelerle başlayacak 29.04.2018 Pazar günü saat 09:00-17:00 arası seçim için oy kullanma işlemleri ile son bulacaktır. Çoğunluk sağlanmazsa, çoğunluk aranmaksızın 05-06 Mayıs 2018 günü ayni yer ve ayni saatlerde yapılacaktır.
Devamını Oku
ÜLKEMİZDE 17 TABİP ODASI İLE BİRLİKTE ORTAK BASIN AÇIKLAMAMIZ!!!
Tarih:

Devamını Oku
ŞANLIURFA TABİP ODASINDAN TTB'NİN AÇIKLAMASINA KINAMA
Tarih:
Vatanımızın dış güçler tarafından sınırlar ötesinden tehdit edildiğinin farkındayız. Bu nedenle vatan bütünlüğümüzü korumak için başlatılan Zeytindalı harekatında vatanımızın, bayrağımızın ve ordumuzun destekçisiyiz. Milletçe birbirimize kenetlendigimiz bu hassas dönemde TTB nin , adeta tüm hekimlerin ortak görüşuymüşcesine 'savaş bir halk sağlığı sorunudur' diyerek yaptığı açıklamaya katılmadığımızı, dualarımızın Mehmetçiklerimizle olduğunu saygılarımızla bildiriririz. Şanlıurfa Tabip Odası YÖNETİM KURULU
Devamını Oku
'"Şanlıurfa'da Eğitim Seferberliği' ne tam destek"
Tarih:
Çok kıymetli Cocuk Enfeksiyon Hastalıkları hocalarımız teşrif ederek halkımızı ve hekimlerimizi bilgilendirecekler..
Devamını Oku
"Şanlıurfa'da Eğitim Seferberliği' ne tam destek"
Tarih:
Çok kıymetli Cocuk Enfeksiyon Hastalıkları hocalarımız teşrif ederek halkımızı ve hekimlerimizi bilgilendirecekler..
Devamını Oku